Prekių paieška:
Prekių krepšelis:
tuščias
Akumul.Baren Polar Blue kainos
Akumuliatoriu Baren Profi Blac kainos
Akumuliatoriu Baren AGM kainos
Akumuliatoriu MOLL kainos
Akumuliatoriu Electric Power kainos
Akumuliatoriu Landport VRLA,Dynac (traukos akumuliatoriai)
Akumuliatoriu Landport (motociklams.žaliapjovems)kainos
Akumuliatorių Landport (motociklams.žaliapjovems)kainos1
Akumuliatorių Landport (motociklams.žaliapjovems)kainos2
Akumuliatorių įkrovikliai
Kontaktai-Rekvizitai
Darbo laikas
Apie mus
Naujienos
Svarbi informacija !
Garantinės sąlygos
Prekių užsakymų tvarka
Mes remiame

UAB “Petrutė” informuoja, kad baterijose ir akumuliatoriuose yra pavojingų medžiagų, kurios kelia pavojų aplinkai ir žmonių sveikatai. Todėl baterijų ir akumuliatorių atliekas būtina rinkti atskirai nuo nerūšiuotų komunalinių atliekų, draudžiama panaudotus akumuliatorius šalinti kartu su komunalinėmis atliekomis. 

 

INFORMACIJA APIE NEŠIOJAMAS BATERIJAS IR AKUMULIATORIUS

 

 Informuojame, kad nuo 2008-09-26 įsigaliojus Atliekų tvarkymo įstatymo pataisoms, pagal kurias nešiojamų baterijų ir akumuliatorių platintojai privalo informuoti baterijų ar akumuliatorių vartotojus, kad:

 

1. Baterijų ir akumuliatorių atliekos yra pavojingos atliekos, todėl būtina jas rinkti atskirai ir jų nešalinti kartu su nerūšiuotomis komunalinėmis atliekomis.  

 

2. Šalinant baterijas bei akumuliatorius sąvartynuose, juose esantys metalai, rūgštys ir kitos toksinės medžiagos gali užteršti ežerus, upes, dirvožemį, patekti į orą ar gruntinius vandenis. Ypatingą grėsmę aplinkai kelia baterijose ir akumuliatoriuose esantys sunkieji metalai – švinas, gyvsidabris ir kadmis, kurie kaupiasi gyvuose organizmuose ir sukelia įvairių sveikatos sutrikimų. Pavyzdžiui, švinas nuolat kontaktuodamas per kvėpavimo takus, kaupiasi organizme ir gali sukelti sunkią ūmią arba chronišką ligą ar net mirtį.

 

3. Atskirai nuo komunalinių atliekų srauto surinktos panaudotos baterijų bei akumuliatorių atliekos, gali būti perdirbtos, o vertingi metalai kaip manganas, cinkas, geležis, švinas ir kt. - panaudoti antrą kartą.  

 

4. Baterijose ir akumuliatoriuose yra pavojingų medžiagų, kurios kelia pavojų aplinkai ir žmonių sveikatai. Todėl baterijų ir akumuliatorių atliekos turi būti surenkamos  atskirai, jų nemaišant su kitomis atliekomis.

Vartotojas panaudotas baterijų ir akumuliatorių atliekas gali priduoti atliekas tvarkančioms įmonėms, o nuo 2008 m. rugsėjo 26 d. ir baterijų ir akumuliatorių platinimo vietoje.

 

 

Todėl informuojame, kad UAB „Petrutė“ pardavimo vietose galite nemokamai priduoti automobilinių  baterijų ir akumuliatorių atliekas. Netinkamas naudoti baterijas ir akumuliatoriai surenkami įrengtuose konteineriuose adresu (UAB „Petrutė“ teritorija): 

 Kauno g.30A, Vilniuje, tel. 8 5 2338995, mob.tel. 8 687 85896

 Vilniaus g.72, Šiauliai  tel. 8 41 399061, mob.tel. 8 698 85131  

 

5. Baterijų ir akumuliatorių vartotojai, neišmesdami šių atliekų į mišrių komunalinių atliekų konteinerius, gali žymiai prisidėti prie šių atliekų perdirbimo.  

 

6. BATERIJŲ IR AKUMULIATORIŲ ŽENKLINIMO SIMBOLIS, NURODANTIS ATSKIRĄ SURINKIMĄ

 

 

 

 

 

 

 

 

www.laptopas.ltPradžia | Informacija | Prekės | Paslaugos | Didmena | Admin